Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Van Houten Mielona Biała Czekolada - Biała Czekolada Mleczna - 750 g

Ładowanie...
9.99

Przygotuj najlepsze czekoladowe napoje mleczne z czekoladą w proszku van Houten. Rozpuść 35 gramów proszku van Houten w 200 ml mleka. Jedno opakowanie wystarcza na 21 szklanek.

Idealny dla gastronomii lub użytkowników domowych, którzy wymagają jakości dla smakoszy. Może być stosowany zarówno w gorących, jak i zimnych napojach.

Van Houten logo

Poznaj nowy świat smaków dzięki mielonej białej czekoladzie do napojów

Idealny kolor dla każdego, kto pragnie pysznie kremowej białej czekolady bez kompromisów. Poznaj w 100% prawdziwą czekoladę do napojów. Z nutą wanilii, ta pochodząca ze zrównoważonych źródeł kakao, mielona czekolada o czystej etykiecie jest gotowa, aby podnieść jakość Twojej oferty.

Nieskończona różnorodność

Spróbuj na przykład Raffaelo Latte: 35 g mielonej białej czekolady Van Houten, kawa mrożona w kostkach lodu. Wymieszaj mieloną białą czekoladę Van Houten z mlekiem i zaparz. Przelej do szklanki z kostkami lodu.

Details

Niewiele marek może pochwalić się dziedzictwem sięgającym 190 lat wstecz. Od 1828 roku Van Houten produkuje, wprowadza innowacje i przesuwa granice czekoladowego rzemiosła. Sam Coenraad van Houten był pionierem w dziedzinie pras do kakao, a jego syn wynalazł później proces "dutching". Dzięki temu napoje kakaowe zmieniły się z gorzkich proszków w smaczne, miękkie i rozpuszczalne napoje kakaowe i czekoladowe, które znasz dzisiaj. Van Houten nie skończył jeszcze z innowacjami.

Najlepsze proszki kakaowe - historia od ziarna do filiżanki od ponad 190 lat

Historia Van Houten rozpoczęła się w 1815 roku, kiedy Casparus Van Houten otworzył fabrykę czekolady w Amsterdamie. Ziarna kakaowca były mielone na drobny proszek, który następnie mieszano z mlekiem w celu przygotowania napoju czekoladowego lub z cukrem, cynamonem i wanilią w celu przygotowania herbatników.

W 1828 r. Casparus wynalazł hydrauliczną prasę do kakao, która oddzielała masło kakaowe od napoju, tworząc lżejszy i bardziej odżywczy proszek kakaowy. Jego syn Coenraads odziedziczył po ojcu zamiłowanie do kakao, a następnie wynalazł słynny proces Dutching do alkalizowania kakao w celu poprawy smaku i rozpuszczalności.

More Information
ArtikelcodeCDJ-VANHOUT-WHITE
EAN7340161403740
BrandScanparts
Wyprodukowano wSzwajcaria
IngrediëntenWitte chocolade (poeder): suiker, volle MELKpoeder, cacaoboter, magere MELKpoeder, natuurlijk vanillearoma

Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Van Houten Mielona Biała Czekolada - Biała Czekolada Mleczna - 750 g

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google