Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Czekolada Krak - Kolumbia Sierra Nevada - Czekolada mleczna

Ładowanie...
6.95
Krak Chocolade - Colombia Sierra Nevada - Melk Chocolade

Sierra Nevada to majestatyczne pasmo górskie w północnej części Kolumbii, graniczące z pięknymi plażami wybrzeża karaibskiego i osiągające wysokość do 18 700 stóp. Cacao de Colombia niedawno zainstalowała najnowocześniejsze centrum fermentacji i suszenia w dolnej społeczności Macondo, gdzie zaopatruje się głównie w kakao od około 10 rodzin rolniczych w departamencie Magdalena.

Wiedza techniczna tych rolników jest doskonała: rolnicy przeprowadzają nawet własne eksperymenty z zapylaniem, aby poprawić jakość i plony, które obecnie wynoszą około 700 kg/ha w regionie. Cacao de Colombia zapewnia wsparcie techniczne i stabilny rynek rolnikom w Sierra Nevada od sześciu lat, a wyniki są wyraźne zarówno pod względem jakości kakao, jak i wpływu na rolników. Rolnicy zgłaszają o 72% wyższy roczny dochód niż przed pojawieniem się tego nowego rynku.

Details

More Information
ArtikelcodeCDJ-DT-KCCOL
EAN8719327084410
BrandKrak Chocolade
Wyprodukowano wHolandia
Rozmiar opakowania80 gram
KofeinaBezkofeinowy

Krak Chocolate to firma Marka Schimmela, producenta czekolady od ziarna do tabliczki. Podczas gdy większość czekoladników i cukierników używa roztopionej czekolady fabrycznej, Mark sam opanowuje cały proces.

Zbieranie ziaren kakaowca, według rocznika, określonego pochodzenia, prażenie i walcowanie czekolady tworzy unikalne smaki, których nie znajdziesz w tabliczkach czekolady z supermarketu.

Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Czekolada Krak - Kolumbia Sierra Nevada - Czekolada mleczna

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google