Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Odkamieniacz Café du Jour 4x50g w proszku

Ładowanie...
6.95
Café du Jour Ontkalker 4x50 gram ontkalkingspoeder

Saszetki odkamieniające Café du Jour są idealne do szybkiego i dokładnego odkamieniania Twojego ekspresu do kawy. W zależności od wielkości ekspresu do kawy, napełnij zbiornik na wodę około litrem wody i rozpuść w niej zawartość jednej saszetki z proszkiem odkamieniającym. Następnie odstaw na dziesięć minut, po czym spuść połowę wody i po kolejnych dziesięciu minutach powtórz czynność z pozostałą wodą. Następnie spłucz czystą wodą i Twój ekspres jest gotowy do ponownego użycia!

Nadaje się do wszystkich rodzajów ekspresów do kawy i espresso ze zbiornikiem na wodę. Nadaje się również do ekspresów na kapsułki, takich jak ekspresy Senseo.

Dostępny również jako odkamieniacz w płynie.

Details

Instrukcje: Rozpuść 50 gramów proszku odkamieniającego w jednym litrze wody. Wlej mieszaninę do zbiornika na wodę urządzenia i pozostaw na 10 minut. Włącz urządzenie, aż wypłynie połowa płynu. Wyłącz urządzenie. Pozostaw produkt na kolejne 10 minut. Włącz urządzenie ponownie, aż do zakończenia cyklu. Po zakończeniu procesu dobrze wypłucz zbiornik na wodę, a następnie napełnij go czystą wodą z kranu i pozwól ekspresowi pracować co najmniej trzy razy przy użyciu samej wody, aby nie pozostały żadne pozostałości kamienia ani posmak. W przypadku ekspresów na kapsułki z kawą umieść zużytą kapsułkę z kawą w uchwycie na kapsułki, aby odfiltrować wszelkie pozostałości kamienia. Nadaje się również do odkamieniania czajników: pozwól litrowej mieszance zagotować się w czajniku. Następnie odstaw na 10 minut. Następnie wypłucz czajnik. Jeśli potrzebujesz więcej lub mniej niż litr mieszanki odkamieniającej, możesz użyć proporcji mieszania 1:20. Pozostałości proszku do odkamieniania nie są szkodliwe dla zdrowia, ale mają nieprzyjemny kwaśny smak. Dlatego zawsze płucz urządzenie kilka razy po odkamienianiu. Przed użyciem zawsze zapoznaj się z instrukcją obsługi urządzenia. Nie używaj tego produktu na powierzchniach wrażliwych na działanie kwasów i powierzchniach wapiennych, takich jak marmur itp.

OSTRZEŻENIA I ZALECENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA ZGODNIE Z DYREKTYWAMI UE H319: Działa drażniąco na oczy. P101: W przypadku zasięgnięcia porady lekarza, trzymaj pojemnik lub etykietę pod ręką. P102: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. P264: Dokładnie umyj ręce po użyciu tego produktu. P305+P351+P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli to możliwe. Kontynuować płukanie.

More Information
ArtikelcodeCDJ-TB-ONTKALKER4x50
EAN8719327118276
BrandCafé du Jour
materiałPapier
Wyprodukowano wHolandia
downloads Download instructies
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Odkamieniacz Café du Jour 4x50g w proszku

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google