Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

illy Arabica Selection Brazilië Cerrado Mineiro

Ładowanie...
6.2900

illy Arabica Selection Brazil Cerrado Mineiro - kawa ziarnista - 250 gramów

Regular Price 6,99 Cena specjalna 6,29

Delektuj się kawą idealnie zbalansowaną pomiędzy przyjemną kwasowością i subtelną goryczką, wzbogaconą nutami karmelu i suszonych owoców. To wyjątkowe połączenie smakowe zapewnia wyrafinowaną i satysfakcjonującą filiżankę kawy, która jest zarówno gładka, jak i pełna charakteru.

Ziarna kawy Illy są uprawiane w regionie Cerrado Mineiro, który wykorzystuje regeneracyjne techniki uprawy. Po raz pierwszy nie tylko chronimy, ale także regenerujemy nasze surowce, poprawiając żyzność gleby i chroniąc bioróżnorodność lokalnego ekosystemu. Takie podejście sprawia, że gleba jest bogatsza w żywe korzenie, wodę i energię, przyczyniając się do zrównoważonej przyszłości naszej produkcji kawy.

Details

W przypadku tego produktu wybieramy wyłącznie certyfikowane uprawy Regenagri® z regionu Cerrado Mineiro. Program ten dba o przyszłość gleby i społeczności, które są od niej zależne, z perspektywy regeneracyjnej. Ta dbałość o szczegóły doskonale pasuje do kultury Illy i zaangażowania w zrównoważone praktyki rolnicze.

Dzięki kawie Illy nie tylko cieszysz się doskonałym smakiem, ale także przyczyniasz się do zdrowszej planety i sprawiedliwego handlu. Posmakuj poświęcenia i pasji, które kryją się w każdym ziarnie i odkryj nowy standard jakości i zrównoważonego rozwoju.

More Information
ArtikelcodeCDJ-ILLBRACER
Brandilly
EAN8003753214887
Wyprodukowano wWłochy
Rozmiar opakowania250 gram
Soort koffieKoffiebonen
Intensiteit8 - Potężny
SmakKarmel
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: illy Arabica Selection Brazil Cerrado Mineiro - kawa ziarnista - 250 gramów

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google