Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour Ontkalkingstabletten - voor koffiezetapparaat, waterkoker & kookapparatuur

Ładowanie...
5.2100
Café du Jour Ontkalkingstabletten - voor koffiezetapparaat, waterkoker & kookapparatuur

Tabletki odkamieniające Café du Jour 6 szt

Regular Price 6,95 Cena specjalna 5,21

Tabletki odkamieniające Café du Jour to wydajne i skuteczne odkamieniacze opracowane specjalnie do ekspresów do kawy, ale mogą być również stosowane na przykład w czajnikach lub innych urządzeniach z gorącą wodą.

Te tabletki odkamieniające są odpowiednie dla wszystkich marek ekspresów do kawy i espresso, takich jak Jura, Siemens, Bosch, Gaggia, Krups, Saeco, WMF, Ninova, Miele i innych.

W zależności od twardości wody na danym obszarze należy użyć od 1 do 3 tabletek na pół litra wody. Tabletki należy rozpuścić w zbiorniku ekspresu do kawy.

Details

Instrukcje dotyczące ekspresów do kawy

Jeśli to możliwe, należy postępować zgodnie z instrukcjami ekspresu do kawy. Napełnij ekspres 1/2 litra wody i dodaj od 1 do 3 tabletek. Po rozpuszczeniu tabletek włącz ekspres i pozwól roztworowi przepłynąć. Następnie przepłucz trzy razy czystą wodą.

Instrukcje dla czajników i innych urządzeń wykorzystujących gorącą wodę

Napełnij urządzenie wodą, aż kamień będzie zanurzony. Dodaj od 1 do 3 tabletek na 1/2 litra wody w zależności od twardości wody. Po rozpuszczeniu tabletek podgrzej wodę do temperatury 50°C i pozostaw na około 30 minut. Następnie dokładnie spłucz trzy razy czystą wodą, aby nie pozostały żadne pozostałości.

Zawartość opakowania: 6 tabletek po 16 g każda.

Nie stosować do urządzeń ocynkowanych i emaliowanych. Stosować wyłącznie do urządzeń z powierzchnią odporną na działanie kwasów.

More Information
ArtikelcodeCDJ-TB-ONTKTBL6
EAN8720598671735
BrandCafé du Jour
materiałPapier
Wyprodukowano wHolandia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Tabletki odkamieniające Café du Jour 6 szt

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google