Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Papua Nowa Gwinea

Ładowanie...

Ta kawa z Papui Nowej Gwinei ma lekki posmak owoców tropikalnych i cytrusów z nutami czekolady. Jest to doskonała świeża kawa dla urozmaicenia.

Większość plantatorów kawy w Papui Nowej Gwinei (95%) to drobni rolnicy posiadający zaledwie kilka hektarów ziemi. Oprócz kawy, większość tych rodzinnych gospodarstw zajmuje się również uprawą bananów, papai i roślin strączkowych.

Details

Kawa ziarnista Café du jour

Kawa ziarnista marki własnej Café du Jour jest palona na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJPNG
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Kraj pochodzeniaPapua-Nowa Gwinea
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Papua Nowa Gwinea

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google