Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Hario V60 dripper plastikowy przezroczysty rozmiar 01

Ładowanie...
6.95
Hario V60 dripper plastic transparant maat 01

Ponad dekadę temu firma Hario wprowadziła na rynek kawy ekspres przelewowy V60 i od tego czasu stał się on jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon pysznej, ręcznie parzonej kawy. O jego dostępności jako ekspresu do kawy świadczy jego szerokie zastosowanie zarówno w domach, jak i kawiarniach, gdzie zarówno profesjonaliści, jak i entuzjaści polegają na V60, aby przygotować wspaniałe filiżanki kawy. Z tak bogatą historią stojącą za tym ekspresem przelewowym, możesz być pewien, że znajdziesz porady, przepisy i wsparcie dla wszystkich potrzeb związanych z Hario V60.

Jest to przezroczysta wersja V60 w rozmiarze 01 (od 1 do 2 filiżanek kawy) wykonana z tworzywa sztucznego.

Uwaga: Do tego drippera pasują tylko filtry do kawy Hario V60 w rozmiarze 01.

Details

Drippery Hario V60 zawdzięczają swoją nazwę kątowi 60 stopni w kształcie litery V stożkowego drippera. Duży otwór w środku pozwala Ci kontrolować smak jako domowy barista poprzez regulację przepływu. Żebra po wewnętrznej stronie pozwalają kawie rozszerzyć się, a tlenowi uciec.

HARIO JAPAN

Hario to japońska firma, która istnieje od 1921 roku i początkowo produkowała szkło żaroodporne. Po II wojnie światowej skupiła się bardziej na artykułach gospodarstwa domowego, z których pierwszym był syfon do kawy. W kolejnych latach firma stała się wiodącym producentem akcesoriów do kawy i herbaty.

More Information
ArtikelcodeCDJ-HAR-VD-01T
EAN4977642723016
BrandHario
materiałKunststof
Wyprodukowano wJaponia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Hario V60 dripper plastikowy przezroczysty rozmiar 01

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google