Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Dr Coffee - Biuro 9

Ładowanie...
1399
Dr. Coffee - Office 9

Odkryj ekspres do kawy Dr Coffee - Office 9, idealne połączenie technologii i smaku! W zaledwie 30 do 35 sekund możesz przygotować do 30 pysznych filiżanek kawy dziennie. Ten wszechstronny ekspres oferuje szeroką gamę opcji, od espresso i lungo po latte macchiato i cappuccino. Dzięki programowi łatwego płukania i wysokiej jakości grupie zaparzającej, konserwacja jest dziecinnie prosta. 7-calowy ekran dotykowy ułatwia wybór ulubionej kawy. Poczuj smak kawy o jakości baristy we własnym biurze!

Details

Ekspres do kawy Dr Coffee - Office 9 to coś więcej niż tylko kolejny ekspres do kawy. Jest to najnowocześniejsze urządzenie, które łączy w sobie kunszt i technologię, aby przenieść Twoje biurowe doznania kawowe na wyższy poziom.

Nie musisz już czekać na idealną filiżankę kawy. Dzięki czasowi przygotowania wynoszącemu zaledwie od 30 do 35 sekund dla 120 ml kawy i zalecanemu zużyciu do 30 porcji dziennie, Office 9 został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby kawowe nawet najbardziej wymagających kawoszy.

Ekspres wyposażony jest w pojemnik na kawę ziarnistą o pojemności 350 g (około 35 porcji) oraz 2-litrowy zbiornik na wodę. Ekspres posiada podwójną wylewkę i maksymalną wysokość kranu od 80 do 170 mm. System grzewczy zapewnia wydajność ciepłej wody na poziomie 12 litrów na godzinę.

Obsługa ekspresu jest bardzo prosta dzięki 7-calowemu ekranowi dotykowemu. Niezależnie od tego, czy lubisz mocne espresso, pełne smaku lungo, kremowe latte macchiato czy klasyczne cappuccino, dzięki 15 różnym opcjom na pewno znajdziesz swój ulubiony napój.

Pomimo tych wszystkich funkcji, Office 9 jest kompaktowym urządzeniem, mierzącym zaledwie 265 x 465 x 430 mm i ważącym tylko 14 kg. Dzięki prostemu programowi płukania i pojemnikowi na odpady, który może pomieścić około 15 ciastek kawowych, ekspres jest bardzo łatwy w utrzymaniu.

Izolowany bojler ze stali nierdzewnej i ceramiczne młynki przyczyniają się do trwałości i wydajności urządzenia. Co więcej, ekspres jest wyposażony w pompę mleka, która zapewnia stałą jakość mlecznej pianki, tak jak profesjonalny barista.

More Information
ArtikelcodeCDJ-KM-VM-DRCF9
BrandDr.Coffee
Wyprodukowano wHolandia
Cups per day50
Aantal gebruikers1-5
Coffee machine drinksCafé au lait, Café macchiato, Cappuccino, Cappuccino speciaal, Chocolademelk, Dubbele espresso, Espresso, Heet water, Koffie, Suiker, Wiener melange

Specyfikacje:

 • Zalecane użycie p/dzień: do 30 napojów
 • Czas przygotowania (120 ml): 30 - 35 sekund
 • Podwójna wylewka
 • Maksymalna wysokość kranu: 80 - 170 mm
 • Wydajność ciepłej wody: 12 litrów na godzinę
 • Wymiary: Szer. x Głęb. x Wys. - 265 x 465 x 430 mm
 • Pojemnik na kawę ziarnistą: 1 pojemnik 350 g (ok. 35 porcji)
 • Pojemnik na odpady: ok. 15 herbatników
 • Zbiornik na wodę: 2 litry
 • Podłączone obciążenie: 230 V / 50-60 Hz / 1450 W
 • Program płukania: prosty program płukania
 • Waga: 14 kg
 • Opcje: 15 opcji: w tym Espresso, Podwójne Espresso, Lungo, Latte Macchiato, Cappuccino, Café au Lait, Gorąca woda.
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Dr Coffee - Biuro 9

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google