Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Royal T Stick Apple Cinnamon (30 sztuk)

Ładowanie...
4.99

Royal T-Sticks Apple Cinnamon 30 patyczków

Te poręczne pałeczki do herbaty marki Royal-T mają smak "Apple Cinnamon". Opakowanie zawiera 30 zapakowanych patyczków, które możesz po prostu wymieszać z gorącą wodą.

Jakie pałeczki Royal?

W biurze Café du jour czasami mieliśmy do czynienia z gośćmi, którzy "nie lubili kawy" . Cóż, nie jesteśmy tymi złymi. Specjalnie dla osób nie pijących kawy i pijących kawę, które potajemnie piją herbatę, mamy bardzo praktyczne rozwiązanie. Torebki herbaty bez bałaganu! Możesz przeczytać więcej na dole tej strony.

Details

W biurze Café du jour czasami mieliśmy do czynienia z gośćmi, którzy "nie lubili kawy" . Aha, cóż, nie jesteśmy tymi złymi. Specjalnie dla osób nie pijących kawy i pijących kawę, które potajemnie piją herbatę, mamy bardzo praktyczne rozwiązanie. Torebki herbaty bez bałaganu!

Koniec z herbacianymi kręgami i kroplami na twoim biurku, koniec ze sznurkiem tonącym w gorącej herbacie i koniec z koniecznością używania łyżki. Oszczędzasz więc kłopotów i naczyń. Widzisz, dzięki tym cechom uwaga naszego kupującego została przyciągnięta.

Wyjmujesz Royal T-Sticks z opakowania i mieszasz je w gorącej wodzie, dodając w razie potrzeby trochę cukru. Gdy herbata jest wystarczająco mocna, podnosisz ją i pozwalasz, aby nadmiar wody wchłonął się do patyczka. Następnie możesz wyrzucić go prosto do kosza.

To sprawia, że jesteśmy bardzo szczęśliwi, nawet jako zagorzali kawosze. To wystarczająco przekonujące... prawda?

More Information
ArtikelcodeCDJ-ROYAPPLCIN
EAN8718719181485
BrandRoyal T
Wyprodukowano wHolandia

Każda laska herbaty jest indywidualnie zapakowana w folię kompostowalną.

Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Royal T Stick Apple Cinnamon (30 sztuk)

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google