Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Przykładowe opakowanie - niedroga kawa ziarnista - 4 kg

Ładowanie...
Proefpakket - budget koffiebonen - 4 kilo koffiebonen

 35,72

Prosto, bez zamieszania i w naprawdę dobrej cenie.

Czasami po prostu chcesz dużo za niewiele. Nie szukaj dalej, właśnie to znalazłeś. To przykładowe opakowanie taniej kawy ziarnistej zawiera nie mniej niż cztery kilogramy kawy w cenie, której się nie spodziewasz. W tej kategorii cenowej wciąż jest sporo do zdobycia.

Zawartość opakowania: Gina Wiener Kaffee, mieszanka od austriackiej rodzinnej firmy Gunz. Wszechstronna do wszystkich rodzajów przygotowywania kawy. Caffé de Roccis, mieszanka ziaren z Kolumbii, Ugandy, Indonezji i Wietnamu. Ma mocne body i pikantny, mocny finisz. Segafredo Intermezzo, dobrze znana nazwa w świecie kawy. Świetne espresso, które możesz pić przez cały dzień i podawać swoim gościom. Wreszcie, MrKoffieboon Espresso Medium Dark, doskonała, wszechstronna kawa palona z precyzją na holenderskiej ziemi.

Customize: Przykładowe opakowanie - niedroga kawa ziarnista - 4 kg

* Required Fields

Your Customization

   6,69

  Details

  Rozpocznij swoją odkrywczą podróż do świata wyjątkowej kawy dzięki naszemu zestawowi "Tasting Pack - Budget Coffee Beans - 4 Kilo". Pakiet ten zawiera cztery starannie wyselekcjonowane mieszanki najlepszych ziaren kawy, które są nie tylko bogate i pełne smaku, ale także bardzo przystępne cenowo. Dzięki temu nasz pakiet degustacyjny to doskonały sposób na poznanie wysokiej jakości kawy bez płacenia najwyższej ceny.

  Niezależnie od tego, czy wolisz kawę łagodną, średnią czy mocną, w tym pakiecie znajdziesz wszystko. Każdy z czterech kilogramów ziaren kawy zapewnia wyjątkowe doznania smakowe, które ucieleśniają pasję i doświadczenie plantatorów, z którymi współpracujemy.

  Stworzyliśmy ten pakiet degustacyjny, aby przedstawić Ci wszechstronność kawy i pomóc Ci znaleźć idealną mieszankę. Odkryj swoją ulubioną kawę dzięki naszemu pakietowi degustacyjnemu "Budget Coffee Beans - 4 Kilo" i rozpocznij dzień w najlepszym stylu!

  More Information
  ArtikelcodeCDJ-PPKT-BUDGET22
  Wyprodukowano wHolandia
  Beoordelingen

  Write Your Own Review

  You're reviewing: Przykładowe opakowanie - niedroga kawa ziarnista - 4 kg

  Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google