Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Zestaw upominkowy - Coffee Moment Deluxe - 5 elementów

Ładowanie...
Geschenkpakket - Koffiemoment Deluxe - 5 artikelen

 16,94 Regular Price 19,17

Wręczanie miłych paczek swoim pracownikom jest oczywiście częścią pracy szefa, w końcu musisz dbać o ich zadowolenie. Więc jaki rodzaj zabawy i gadżetów wymyślisz dla tych ciężko pracujących kawoszy, dokładnie! Kawa. Ale kawa jest w zestawie z herbatnikiem, a co jeśli ktoś pije tylko herbatę, czy nie powinno być w niej cukru i co właściwie sprawia, że kawa jest dobra? Nie musisz panikować, mamy to wszystko dla Ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, to zastanowić się, komu chcesz podarować ten "luksusowy" pakiet.

Customize: Zestaw upominkowy - Coffee Moment Deluxe - 5 elementów

* Required Fields

Your Customization

   0,89

  Details

  Ten pakiet deluxe ma na celu zapewnienie Ci czystego luksusu, jeśli chodzi o kawę i herbatę. Na szczęście, po długich dyskusjach i szeroko zakrojonych eksperymentach, w Café du Jour byliśmy w stanie nadać pakietowi prawowitą pieczęć "deluxe". A teraz ty, szefie, jesteś oczywiście ciekawy, czy ten pakiet nie należy potajemnie do twojego luksusowego życia, będziesz zaskoczony.

  • Świeża kawa Café du Jour - Madrugador - 250g: Ziarna kawy wyselekcjonowane z najlepszych ziaren kawy z ekskluzywnych krajów, które przyniosą Ci luksusowe i pyszne doznania kawowe prosto do Twojego domu.
  • Świeża herbata Café du Jour - Crunchy Apple Pie: Niezwykle luksusowa mieszanka herbat inspirowana rozkosznym aromatem i smakiem szarlotki.
  • Cantuccini - 175 gramów: Wyprodukowane we Włoszech ciasteczka migdałowe, które pozostawią Cię z miłą nutką włoskiego luksusu.
  • Cukierki na patyku: Piękne kryształki cukru na patyku do mieszania w Twojej kawie lub herbacie. Mieszanie z kryształkami to prawdziwy luksus.
  More Information
  ArtikelcodeCDJ-PKT-KOFFIEDELUXE
  BrandCafé du Jour
  Wyprodukowano wHolandia
  • T-sac nr 1: Praktyczne przedmioty to przedmioty luksusowe, a te poręczne torebki z herbatą gwarantują, że w wolnej chwili możesz napełnić torebki herbatą według własnego gustu. Dokładnie co do grama, dzięki czemu jest idealna tylko dla Ciebie, innymi słowy prawdziwy luksus.

  Trudno będzie wrócić do normalnego życia po tym "luksusowym" pakiecie, w końcu luksus to coś, do czego szybko się przyzwyczajasz. Na szczęście jest to świetna motywacja dla twoich pracowników, aby ciężko pracować na nowy pakiet "coffee moment deluxe". W ten sposób uszczęśliwiasz swoich pracowników i motywujesz ich do nowych osiągnięć. Szczęśliwi pracownicy i najwyższa wydajność? To może być największy luksus pracodawcy!

  Beoordelingen

  Write Your Own Review

  You're reviewing: Zestaw upominkowy - Coffee Moment Deluxe - 5 elementów

  Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google