Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Prezent do skrzynki na listy - moment RomanTea - 5 przedmiotów

Ładowanie...

 11,80 Regular Price 14,23

Nie ma nic lepszego niż miły, spokojny wieczór na kanapie ze swoim chłopakiem lub dziewczyną. Świece i ekscytujący serial, aby przytulić się do siebie. Ale potem coś do picia, i tak wino też jest takie do żucia. My sami myśleliśmy bardziej o romantycznej filiżance herbaty z pysznym przysmakiem, aby cieszyć się razem. A cóż jest bardziej romantycznego niż czekolada i róże. Ten romantyczny pakiet sprawi, że Twój wieczór będzie jeszcze lepszy i bardziej romantyczny.

Details

Tak, taki romantyczny wieczór musi być oczywiście odpowiednio zorganizowany, a ten pakiet ma wszystko w jednym

w jednym, musisz tylko sam wybrać film (chociaż Śniadanie u Tiffany'ego jest zawsze dobre). Aby utrzymać romantyczny nastrój, w pakiecie umieściliśmy kilka gadżetów, które sprawią, że wieczór będzie z pewnością udany!

  • Café du Jour - Rose romantique - herbata sypana: Pyszna herbata z płatków róży i herbaty oolong, która zapewni Ci doskonały nastrój.
  • Café du Jour - Rose garden - herbata sypana: Więcej róż? Tak, oczywiście, nie ma nic bardziej romantycznego niż róże, a ta urocza mieszanka czarnej i zielonej herbaty sprawia, że prawie niemożliwe jest zepsucie nastroju, teraz to jest mocna mieszanka!
  • T-sac nr 1: Spraw, aby Twoja randka była również nieco aktywna, napełniając torebki herbaty razem, abyście mogli później porozmawiać o tej filiżance romantyzmu, którą razem przygotowaliście. (Natychmiast pozbędziesz się napięcia)
  • Cukierki: Oczywiście musisz być słodki dla swojej randki lub być słodki. co dosłownie tłumaczy się jako słodki, a co może być lepszego niż słodka laska cukrowa w tej pysznej filiżance płatków róży.
  • Sultana Tricolore: Oczywiście, musisz umieścić jakieś smakołyki na stole dla swojej randki, cóż jest smaczniejszego niż czekoladki? Dokładnie niewiele. A te sułtanki są otoczone różnymi rodzajami czekolady, ciemnej, mlecznej i białej. Jest to również bezpieczne, ponieważ jeśli on nie lubi ciemnej, nadal masz dwie opcje!

Oczywiście zaplanowanie idealnej randki to nie lada wyzwanie. Ale właśnie dlatego w Café du Jour zaplanowaliśmy już Twój pierwszy krok. "Moment RomanTea" to przynajmniej miłe wejście. Nie musisz więc myśleć, po prostu zamów. I nie zapomnij wybrać filmu!

More Information
ArtikelcodeCDJ-BGS-ROMANTEAS
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Prezent do skrzynki na listy - moment RomanTea - 5 przedmiotów

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google