Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Hario V60 rozmiar serwera 02/600 ml

Ładowanie...
16.95
Hario V60 range server 600 ml

Serwer Hario V60 to dzbanek do kawy wykonany z żaroodpornego szkła, dzięki czemu masz dobry widok na przygotowywaną kawę. Serwer pasuje do drippera Hario V60 numer 02, dzięki czemu możesz natychmiast zaparzyć od 1 do 4 filiżanek kawy w serwerze, umieszczając pasujący dripper na górze.

Details

Odpowiedni w połączeniu z dripperem Hario V60 numer 02 (1 - 4 filiżanki).

Serwer Hario jest również nazywany serwerem mikrofalowym, ponieważ jest przyjazny dla mikrofalówki. Może być używany jako część sprzętu do kawy V60 lub oddzielnie do serwowania wszelkiego rodzaju napojów. Wykonany z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, serwer do kawy V60 ma dwie linie pomiarowe (filiżanki i ml), dzięki czemu z łatwością zaparzysz kawę dla 2 do 6 osób, a każda filiżanka pomieści 130 ml.

HARIO COFFEE SERVER DESIGN

Prosty i atrakcyjny szklany design nadaje się do domu lub kawiarni. Serwer z serii Hario ma plastikowy uchwyt przymocowany do plastikowego pierścienia wokół szyjki serwera do kawy. Ma to na celu zapewnienie, że bez względu na to, jak gorący jest napój w środku; ciepło ze szklanego serwera nie jest przenoszone na uchwyt. Serwer V60 ma pokrywkę, która dobrze przylega, ale nie jest hermetyczna, umożliwiając powolne chłodzenie kawy.

Krótko mówiąc, wysokiej jakości serwer z serii Hario jest niedrogi i bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu, składa się z eleganckiego designu i inteligentnych funkcji. Ma wszystko, czego potrzebuje serwer do kawy - wszystko, co musisz teraz zrobić, to zaparzyć kawę.

HARIO JAPAN

Hario to japońska firma, która istnieje od 1921 roku i początkowo produkowała szkło żaroodporne. Po II wojnie światowej zaczęła koncentrować się bardziej na artykułach gospodarstwa domowego, z których pierwszym był syfon do kawy. W kolejnych latach firma stała się wiodącym producentem akcesoriów do kawy i herbaty.

More Information
ArtikelcodeCDJ-HAR-XVD-60B
EAN4977642019812
BrandHario
materiałGlas
Wyprodukowano wJaponia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Hario V60 rozmiar serwera 02/600 ml

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google