Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Elektryczny młynek do kawy Hario V60

Ładowanie...
227

Chcesz mieć solidny, elegancki, przyzwoity młynek do kawy w niezbyt wysokiej cenie? Elektryczny młynek do kawy Hario V60 EVCG-8B-E jest dla Ciebie. Dzięki aż 44 różnym trybom mielenia, od kawy z indyka, przez drobne espresso, aż po grube ziarna. Wszystkie rodzaje trybów mielenia są możliwe.

Pojemność pojemnika na kawę ziarnistą wynosi 240 gramów. Stożkowe tarcze mielące są wykonane ze stali nierdzewnej, co zapewnia doskonałą konsystencję mielenia i nie nagrzewają się, ponieważ nie obracają się zbyt szybko.

Details

HARIO V60 ELEKTRYCZNY MŁYNEK DO KAWY

Długo oczekiwany elektryczny młynek do kawy V60 jest już w sprzedaży w Café du Jour!

Zaprojektowany do mielenia bezpośrednio w dripperze V60 za pomocą przełącznika. Młynek posiada 44 ustawienia mielenia, dzięki czemu możesz wybierać podczas mielenia. Oznacza to, że jest idealny do V60, syfonu, zakraplacza i wszystkiego innego pomiędzy.

Młynek V60 jest w stanie mielić z prędkością 3 gramów na sekundę bez podgrzewania ziaren kawy i zachowując świeży smak kawy w Twojej filiżance. Dzieje się tak dzięki stożkowym żarnom ze stali nierdzewnej, które ścinają ziarna kawy zamiast je po prostu rozbijać.

Elektryczny młynek do kawy ma pojemność 240 g, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku domowego i w kawiarniach.

  • Solidna metalowa obudowa
  • 44 ustawienia mielenia
  • łatwy do ustawienia
  • 2,4 kg
  • 120-150 W, 220-240 V
  • W230xD135xH390
  • Wtyczka UE / holenderska

HARIO JAPAN

Hario to japońska firma, która istnieje od 1921 roku i pierwotnie produkowała szkło żaroodporne. Po II wojnie światowej zaczęła koncentrować się na artykułach gospodarstwa domowego, z których pierwszym był syfon do kawy. W kolejnych latach firma stała się wiodącym producentem akcesoriów do kawy i herbaty.

More Information
ArtikelcodeCDJ-HAR-EVCG-8B-E
EAN4977642707573
BrandHario
materiałKunststof
Wyprodukowano wJaponia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Elektryczny młynek do kawy Hario V60

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google