Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Zestaw degustacyjny Caffè Vergnano 1882 - kawa ziarnista - 3 x 1 kg

Ładowanie...
Caffè Vergnano koffiebonen proefpakket 3 x 1 kilo

 38,07

To, co najlepsze w Caffé Vergnano 1882 w pakiecie degustacyjnym. Specjalnie dla każdego, kto jeszcze nie wie, czego chce. Pakiet degustacyjny składa się z kaw Caffé Vergnano 1882: Espresso, Gran Aroma i Antica Bottega. Dodatkowym bonusem jest to, że otrzymujesz niezłą zniżkę. Próbując wszystkich kaw w tym pakiecie degustacyjnym, możesz sam odkryć, który smak lubisz najbardziej. Degustacja = doświadczanie!
 • Caffé Vergnano 1882 Espresso: To espresso jest mocną kawą o pełnym body i aromacie. Naturalnie kawa ta jest idealna do espresso i cappuccino.
 • Caffé Vergnano 1882 Gran Aroma : Pysznie gładka kawa z doskonałą cremą. Ta mieszanka ziaren kawy Arabica i Robusta ma pikantne nuty i jest idealna do prawie wszystkich rodzajów kawy.
 • Caffé Vergnano 1882 Antica Bottega : 100% arabica z najlepszych regionów Ameryki Środkowej i Południowej. Wyczujesz w niej posmak kakao i nuty kwiatowe, doskonała do ristretto.
Customize: Zestaw degustacyjny Caffè Vergnano 1882 - kawa ziarnista - 3 x 1 kg

* Required Fields

Your Customization

   11,59

  Details

  Kawa ziarnista Caffè Vergnano 1882

  Caffè Vergnano to włoska marka kawy założona w 1882 roku przez mały supermarket we włoskim mieście Chieri. Firma została pierwotnie założona przez dziadka obecnych właścicieli firmy, wtedy jeszcze pod nazwą Domenico Vergnano. Od 1930 r. marka nabrała rozpędu, rekrutując własną plantację kawy w Kenii.

  More Information
  ArtikelcodeCDJ-CVERGPRO
  BrandCaffè Vergnano 1882
  Wyprodukowano wWłochy
  Rozmiar opakowania3 kilo
  Kraj pochodzeniaWłochy, Brazylia, Azja, Afryka
  Beoordelingen

  Write Your Own Review

  You're reviewing: Zestaw degustacyjny Caffè Vergnano 1882 - kawa ziarnista - 3 x 1 kg

  Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google